وحدت مردم و مسؤولان زمینه ساز تحقق شعار سال
52 بازدید
نحوه تهیه : فردی
محل انتشار : خبرگزاری رسا
تعداد شرکت کننده : 0

حجت الاسلام شکرالله سلیمانی، امام جمعه شوشتر، در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری رسا در اهواز، با اشاره به نامگذاری سال 93 از سوی رهبر معظم انقلاب با عنوان اقتصاد و فرهنگ، ‌با عزم ملی و مدیریت جهادی اظهار داشت: دارا بودن علم، آگاهی و برنامه ریزی از مهم ترین شاخصه های یک مدیر است.

وی در ادامه به بیان ویژگی های مدیران در جهت تحقق شعار سال 93 پرداخت و افزود: در مدیریت جهادی افزون بر داشتن شرایط مدیریت اسلامی، مدیران کشور باید با دلسوزی کامل، آمادگی برای حضور در همه عرصه ها را داشته باشند.

حجت الاسلام سلیمانی در ادامه تصریح کرد: مدیر جهادی باید مانند مجاهدی که در هر زمانی به او نیاز است آمادگی لازم را جهت انجام وظیفه داشته باشند.

امام جمعه شوشتر با بیان این مطلب که مدیریت جهادی تلفیقی از شرایط مدیریت و روحیه جهادی است ابراز داشت: در مدیریت جهادی خلوص، وقت گذاشتن، آمادگی برای حضور در همه صحنه ها لازم است و یک مدیر مجاهد باید این شرایط را داشته باشد.

حجت الاسلام سلیمانی، با تاکید بر اهتمام مجلس و دولت جهت تحقق شعار سال تصریح کرد: مسؤولان زمینه عملی کردن شعار سال را فراهم کنند و مردم نیز با حمایت از دولت می توانند این مسیر را تصریح بخشند.

وی با بیان این که حضور مردم و دولت مکمل هم هستند خاطرنشان کرد: عزم ملی یعنی حضور تمام اقشار با جدیت در صحنه های اقتصادی و فرهنگی و مدیریت جهادی هم در قانون گذاری در مجلس شورای اسلامی و در اجرای قوانین در دولت به آن نیاز است